בוק מפואר

צלם בוק בת מצווה  בראשון לציון ורחובות

יש לכן פנים יפות או גוף חטוב או שאתן סתם בטוחות שגלום בכן פוטנציאל תדמיתי רב? כל הזמן מאירים לכן שנראות מדהים ושואלים למה אתן לא מדגמנות? אתן חולמות להשתלב בעולם האופנה ולהופיע בקטלוגים, בתצוגות אופנה ובפרסומות? אז בוק BOOK איכותי ומקצועי הוא הוא שלמעשה יהווה כרטיס הביקור והכניסה שלכן אל תעשיית הדוגמנות, האופנה והזוהר! מן הראוי לציין, כי "מושלמות" חיצונית שלכן כלל אינה תנאי סף להצלחתכן האפשרית בתחום. רוב הדוגמניות המצליחות אינן "מושלמות". לדוגמנות נדרשת איכות שטמונה בצילום, פנים שהמצלמה "אוהבת" סוג של כריזמה שגורמת לאנשים לאהוב את התמונה שהם רואים. מטרתי הרי להבהיק את האור הגנוז בכן בכדי לאפשר הן בצורה ממצאית.

הבוק שניצור יחדיו ישלב צילומי סטודיו וצילומי חוץ שייעשו בקפדנות ובקלילות מקצועית על מנת לאפשר הכנת תוצר סופי איכותי, מופלא וסוחף. התוצאה תהיה ייחודית והבוק יתאים למטרות מקצועיות ותזכורתיות כאחד.

הבוק יוצג לסוכנויות הדוגמנות השונות או לסוכנים עצמאיים וכמו כן יישמר כמזכרת למשך דורות. תמונות מקצועיות משמשות אכן ככלי מקצועי ותדמיתי. מגוון רחב של עיסוקים דורשים כיום ייצוגיות מצולמת ובכן כדאי לא לפספס את היתרונות הגלומים בה.

 

 

 

לפרטים והזמנות מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם