צילום הריון

צילום הריון

לכל הריון יש סיפור רומנטי ייחודי משלו ובהזמנת צילום הריון ההורים המאושרים נכספים לקבע את הרגשות הכי מלבבים ומשמחים בחייהם. ההשתתפות בתהליך הנצחת הריון בבוק תמונות מרהיבות ומלאות חן נושאת בתוכה פן חיובי עצום לאם העתידית אשר צופה לרגעים הסודיים של טבע – הולדת ולד! היופי שבגוף נשי עם דגש מובהק לתינוק המיוחל לא ישאיר עדיש את אף אחד במידה וצלם הריון נבחר נכונה. בהתווסף נפעמות של אבא ו/או חיוכי ילדיך המאושרים, התוצאה הצפויה שבאה לידי ביטוי בוק נוצץ בנושא הריונך תיועד להצלחה גם בדורות משפחתך העתידיים!

לעיתים תקפות לאמאות הרות סוגיית משקל צבור או בעיות אפיוניות להריון אחרות מהוות מקור טרדות דיו רציני אשר אותן אני, בתור צלם הריון מקצועי, מכיר היטב. הדפי נא הצידה את חששות הללו - בעזרתי תתמקדי בנקל על עצמך ומה בתוכך. כל מה שידרש ליטוש והגלדה בתמונה יקבל תשומת ליבי מרבית ומלאכת ידי מהימנה בכל פרט וקטנה.

תבחרי בסטודיו או בסביבה ביתית כחמימה יותר לצילום הריונך, הנני מבטחך בהתאמת תאורה יוצאת דופן ומצלמות בין הטובות בתחום בכדי להנציח את זכרונותיך הבוהקים והנרגשים לתקופה זו המאושרת. למוטב לציין, כי במידה ולגיבורת צילום הריון יעלה רעיון לבחור בחיק הטבע, הריני בשמחה אמליצך על הפינות בעלות ערך אומנתי, על הפארקים המקסימים, על החוות הירוקות או על הווילות עם נינוח וינטז'י קוסם עין. אל תהססי לרתום לאירוע הצילום את בעלך וילדיך: מנסיוני רב שנתי בתחום עולה בוודאות, כי השתתפותם עושה פלאות של ממש – אהבתם וחומם הנפשי עוטפים באושר ובחן כל תמונה בבוק!

רווחת הסברה, כי להפקת תמונות יפות יותר על תקופת הריון עדיף הוא מרווח אשר בין שבועות 30 ו-39. ברם, לדידי, לא מומלץ לדחות צילום הריון לשבועות האחרונים לקראת לידה לאור מגבלות הגוף המובנות. תתקרשי אליי עכשיו ואני בקשב רב אסביר לך פרט זה או אחר, אמליץ על מאפרת יוצאת דופן, ספר גאון או מסגגנת שניתן לסמוך עליה בעיניים סגורות. מובטחת לך תוצאה מיטבית בקשב מרבי וזאת במחיר שקול ונוח!

 

 

לפרטים והזמנות מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם